Wat gebeurde er allemaal tijdens de feestmaand bij Casa Valle Erro
Recap december feestmaand 2024 En voor je het weet naderen we alweer het einde van 2024. December was deze keer echt een maand om samen
Het verhaal achter La Cascina is een ander dan van de andere luxe vakantieappartementen. La Cascina is geheel nieuw gebouwd in plaats van gerestaureerd. Toen we het zwembad maakten kreeg JP het idee om een poolhouse te bouwen. Een houten contructie met dak hooggelegen op het terrein om lekker te loungen of te tafeltennissen. Ook konden we deze portico gebruiken voor onze massages.
Na een aantal jaren in exploitatie te zijn geweest bleek al snel dat we eigenlijk te weinig vakantiehuisjes hadden. De aanvragen stroomden binnen en we hadden maar 3 vakantie accomodaties. We moesten zoveel gasten teleurstellen dat het idee ontstond om op de plek van het poolhouse een 2-persoons luxe vakantiehuisje te maken alla Il Gazebo. Vanaf april 2013 was Il Gazebo in de verhuur en dat liep als een tierelier. Dus we konden de gok wel maken vonden we om nog een luxe 2-persoonsappartement te maken.
In de winter van 2013 zijn we begonnen met de ruwbouw van La Cascina. We gebruikten de betonnen plaat die we al hadden gestort voor het poolhouse als basis. La Cascina is gebouwd met bakstenen en weer bekleed met natuursteen zodat het weer goed in het geheel past. Het werd een complexe en zware bouw want het sneeuwde die winter veel. Maar begin april stond er een huisje. En wat voor één! Doordat het vakantiehuisje hoog op het terrein is gelegen heeft het een prachtig uitzicht over de Erro vallei.
Winter 2014 hebben we het vakantieappartement afgemaakt. Gas, water, elektra aangelegd. Kilometers leidingwerk, vloerverwarming, keuken, douche, ligbad, toilet. Alles er op en er aan. Het lijkt een klein huisje maar door alles zeer efficient in te richten en door de enorme raampartijen rondom heeft het heel veel ruimte gekregen.
La Cascina is in april 2014 in de verhuur gegaan en heeft nog nooit een week leeg gestaan. Het is ons meest favoriete appartement. Door de ligging en de buitenruimte is het ontzettend geschikt voor een stel dat van rust, ruimte, luxe en comfort houdt.
La Cascina is alleen nog te boeken met Kerst en Oud en Nieuw, van ZONDAG 20-12 t/m ZONDAG 27-12 en van ZONDAG 27-12 T/M ZONDAG 3-1-21.
Recap december feestmaand 2024 En voor je het weet naderen we alweer het einde van 2024. December was deze keer echt een maand om samen
Kersttaart voor onze buren, vrienden, relaties Dit jaar vieren wij alweer onze 19e Kerst in Italië, Piëmonte. Wat gaat de tijd toch hard. Kerst, of
Oud en Nieuw, we drinken bubbels, champagne, prosecco, cava of spumante? Het einde van het jaar nadert, en dat betekent bubbels! Want zeg nou zelf,
Echte Italiaanse recepten | Panna Cotta We gaan vandaag een dolce maken, een hele echte Italiaanse. Panna cotta is natuurlijk naast tiramisu, hét Italiaanse dessert.
Casa Valle Erro Update | november 2024 November was dit jaar de eerste maand dat we lekker samen waren na het seizoen. JP was heel
Bekijk hier ook onze andere appartementen: La Cantina, La Stalla, La Cuccia, Il Gazebo,La Cascina, La Rocca & Il 1863.
Benieuwd wat er allemaal te doen is in Piemonte? Bekijk onze activiteitenpagina voor tips en info!